- Dziewczyna z perłązobacz selekcję
Dziewczyna z perłązobacz selekcjęZobacz - Avaselinia torebek artystycznych
Avaselinia torebek artystycznychZobacz -
Bransoletki pełne symbolibizuteria z mosiądzu
Bransoletkipełne symbolibizuteria z mosiądzuZobacz - NowościMatylda Ceramika
NowościMatylda CeramikaZobacz - Nowa markaJYOCO
Nowa markaJYOCOZobacz -
Wazonyciesz się kwiatami
Wazonyciesz się kwiatami Zobacz - Kocykna piknik
Kocykna piknikZobacz -
Postaw na upcyclingZostań Rags Queen
Postaw na upcyclingZostań Rags QueenZobacz -
Polski obiadbrelok dla zgrywusa
Polski obiadbrelok dla zgrywusaZobacz
Uro❜21 sale11.06 - 01.07Zobacz
-
Dziewczyna z perłą zobacz selekcję -
Avase linia torebek artystycznych -
Bransoletkipełne symboli bizuteria z mosiądzu -
Nowości Matylda Ceramika -
Nowa marka JYOCO -
Wazony ciesz się kwiatami -
Kocyk na piknik -
Postaw na upcycling Zostań Rags Queen -
Polski obiad brelok dla zgrywusa -
Uro❜21 sale 11.06 - 01.07
Polskie marki - handmade, który pokochasz
Opinie o Pakamera.pl (53 495)
Klienci kochają Pakamerę za to, że można tu znaleźć rzeczy hand made nigdzie indziej niedostępne - wyjątkowe, robione z sercem przez polskich projektantów. Często piszecie, że produkty na żywo wyglądają jeszcze piękniej niż na zdjęciach i że każdy z nich ma swój własny, niepowtarzalny charakter. Doceniacie też spokój podczas zakupów i to, że paczki docierają szybko i bez niespodzianek. Dziękujemy, że jesteście z nami - Wasze opinie to dla nas największa nagroda!
Wszystkie opinie są potwierdzone zakupem
-
Piękny, bardzo ładny kamyk.Polecam.BABarbara wczoraj
-
Uroczy, subtelny pierścionek z perełką w koronie. Dziękuję ❤️GRGrażyna wczoraj
-
🥰 prześliczna apaszki warta swojej cenyIZIza wczoraj
-
Przepiękna mydelniczka, idealny kształt i rozmiar, ładne, żywe kolory i urocze roślinne zdobienie. Przesyłka była doskonale zabezpieczona - nic nie mogło się stać w transporcie. Mydelniczka była pięknie zapakowana, jak prezent 😊W każdym szczególe znać rękę artysty. Jeśli szukacie unikatowych, praktycznych przedmiotów z których bije wrażliwość na piękno natury, to gorąco polecam.MAMagdalena wczoraj
-
Piękna filiżanka, dobrze zapakowana i błyskawicznie wysłana.EDEdyta wczoraj
-
Wisior piękny. A przyspieszenie dostawy zawdzięczam szybkiej reakcji Nadawcy.ANAnna wczoraj
-
❤️ polecam super kolczyki😍
Agnieszka wczoraj -
Broszki bardzo ładnie wykonane, dobrze zapakowane. Polecam!MAMaria wczoraj
-
Uwielbiam chryzoprazy🤩🤩🤩. Jak zobaczyłam ten naszyjnik od razu się w nim zakochałam. Spełnił moje oczekiwania. Paczka przyszła bardzo szybko, starannie zapakowana. Obiecuję traktować go z miłością. Dziękuję artyście za jego starania .❤️.STStella wczoraj
-
Szybka realizacja,pierścionek piękny.❤️KAKatarzyna wczoraj
-
Dziękuję. Piękne dzieła sztuki❤️BEBeata wczoraj
-
Białe kolczyki z masy perłowej, prześliczne , czysta biel , idealne , takie jak chciałam i bardzo lubię je nosić .WIWioletta wczoraj
-
Bransoletka śliczna, dziękuję
Renata wczoraj -
❤️❤️❤️ Piękny!!!AGAgnieszka wczoraj
-
Poduszka jest piękna! Wykonana z najwyższą starannością - z szacunkiem dla szlachetnego materiału i klienta. Jestem bardzo zadowolona, bo dodatkowo idealnie pasuje do wystroju mojej sypialni. Szybka, bezproblemowa wysyłka. Dziękuję i polecam!❤️ANAneta wczoraj
-
Piękne produkty, fantastyczny kontakt ze sprzedawcą, z całego serca polecam 🥰👌LELeokadia wczoraj
-
Wspaniała kurtka 😍Jestem nią zachwycona.KAKatarzyna wczoraj
-
Jestem zadowolona z zakupów ,polecam👍
Magdalena w tym tygodniu -
Piękna bransoletka, delikatna, naturalna, wygodna i ten malutki bursztyn sprawia że jest wyjątkowa. Dziękuję bardzo🥰AGAgnieszka w tym tygodniu
-
Dziękuję za wysyłkę przed zadeklarowanym terminem, plakat świetny. MagdalenaMAMagdalena w tym tygodniu
- Zobacz wszystkie


Bawełna merceryzowana - co to jest i czym się wyróżnia?
Co powinna zawierać wyprawka dla niemowlaka? Niezbędnik
Bransoletki na nodze to hit lata - jaką wybrać?
Jak się ubrać do klubu? Pomysły na imprezowy look
Zestaw kolczyki i naszyjnik - dlaczego warto postawić na komplet?