Polskie marki - handmade, który pokochasz

Warsztaty
Bestsellery
  • Fiorki
    Fiorki
    179,00
  • FIG the BRA
    FIG the BRA
    199,00
  • Olivka Warsaw
    Olivka Warsaw
    190,00
  • ZNA
    ZNA
    490,00
  • MARIAELA
    MARIAELA
    423,00
  • Glina & Lina
    Glina & Lina
    39,00
  • Australia Luxe
    Australia Luxe
    688,00
  • Fiorki
    Fiorki
    189,00
Napisali o nas
Pakamera reklama
Opinie o Pakamera.pl (53 433)
Klienci kochają Pakamerę za to, że można tu znaleźć rzeczy hand made nigdzie indziej niedostępne - wyjątkowe, robione z sercem przez polskich projektantów. Często piszecie, że produkty na żywo wyglądają jeszcze piękniej niż na zdjęciach i że każdy z nich ma swój własny, niepowtarzalny charakter. Doceniacie też spokój podczas zakupów i to, że paczki docierają szybko i bez niespodzianek. Dziękujemy, że jesteście z nami - Wasze opinie to dla nas największa nagroda!
Wszystkie opinie są potwierdzone zakupem
  • Jak zawsze szybka i sprawna realizacja zamówienia😊
    TE
    Teresa przed chwilą
  • Przeurocza ozdoba, jestem zadowolona 🥰
    MA
    Maja przed chwilą
  • piękny naszyjnik (na żywo jeszcze ładniejszy niż na zdjęciach!), sprawna wysyłka, bardzo polecam!
    MA
    Maria wczoraj
  • Bardzo ładny portfel. Dużo kieszonek.
    Joanna wczoraj
  • cudo, super wykonana, kontakt z Twórca znakomity. Polecam!👍
    MO
    Monika wczoraj
  • Coś pięknego! 👏🏻mój świat biżuterii,moje kolory. Pięknie wygląda w różnych odsłonach noszenia. ❤️
    AL
    Aleksandra wczoraj
  • Zakupy bardzo udane. Biżuteria przesłana bardzo szybko. Obrączka jest śliczna❤️😍, pasuje idealnie. Dziękuję 😊
    MA
    Małgorzata wczoraj
  • Zakupy bardzo udane. Wysyłka bardzo szybka. Obrączka jest przepiękna❤️😍 Rozmiar idealny. Dziękuję 😊
    MA
    Małgorzata wczoraj
  • Fantastyczna pieszczocha! Bardzo polecam! ❤️
    Aniela wczoraj
  • Bardzo dziękuję. Piękne, pięknie wyselekcjonowane labradoryty, piękny choker. Rzeczywistość zgadza się ze zdjęciem 😊
    KA
    Katarzyna wczoraj
  • Bardzo ładna i elegancka bransoletka w rzeczywistości jeszcze ładniejsza niż na zdjęciu.
    HA
    Hanna wczoraj
  • Piękny naszyjnik, bardzo dobry kontakt z projektantem. Z pewnością powrócę do zakupu w tej pracowni.
    UR
    Urszula wczoraj
  • Zakupy bardzo udane, wszystko zgodnie z planem. Tak pięknie zapakowanej paczki już dawno nie dostałam!❤️ Każdy detal śliczny, a same kolczyki piękne🥰. Mam już na oku kolejne, także nie był to ostatni zakup u tego projektanta, polecam🫶.
    JO
    Jolanta wczoraj
  • Obraz pięknie prezentuje się w salonie. Wyciszony, nastrojowy, w stonowanych kolorach. Nie dominuje przestrzeni, a raczej stanowi wyszukany akcent wpisujący się w otoczenie. Przesyłka szybka i super zapakowana. Gorąco polecam.
    DO
    Dorota wczoraj
  • Bardzo ładna, starannie wykonana bransoletka.
    JO
    Jolanta wczoraj
  • Fantastyczne torby👌pojemne, swietnie wykonane. No i idealne dla osoby, która musi biuro nosić ze sobą 😊
    AG
    Agata wczoraj
  • Przepiękna rzecz ❤️
    Klaudia wczoraj
  • Jest po prostu - fantastyczna 👏🏻
    Marta wczoraj
  • Piękny kubek, szybka wysyłka i bardzo dobrze zabezpieczona ❤️
    JU
    Julia wczoraj
  • Przeurocze i wykonane z dbałością o detale.
    Anna wczoraj
  • Zobacz wszystkie