Polskie marki - handmade, który pokochasz

Warsztaty
Bestsellery
  • Fiorki
    Fiorki
    179,00
  • FIG the BRA
    FIG the BRA
    199,00
  • Olivka Warsaw
    Olivka Warsaw
    190,00
  • ZNA
    ZNA
    490,00
  • MARIAELA
    MARIAELA
    423,00
  • Glina & Lina
    Glina & Lina
    39,00
  • Australia Luxe
    Australia Luxe
    688,00
  • Fiorki
    Fiorki
    189,00
Napisali o nas
Pakamera reklama
Opinie o Pakamera.pl (53 478)
Klienci kochają Pakamerę za to, że można tu znaleźć rzeczy hand made nigdzie indziej niedostępne - wyjątkowe, robione z sercem przez polskich projektantów. Często piszecie, że produkty na żywo wyglądają jeszcze piękniej niż na zdjęciach i że każdy z nich ma swój własny, niepowtarzalny charakter. Doceniacie też spokój podczas zakupów i to, że paczki docierają szybko i bez niespodzianek. Dziękujemy, że jesteście z nami - Wasze opinie to dla nas największa nagroda!
Wszystkie opinie są potwierdzone zakupem
  • Wspaniała kurtka 😍Jestem nią zachwycona.
    KA
    Katarzyna dzisiaj
  • Jestem zadowolona z zakupów ,polecam👍
    Magdalena wczoraj
  • Piękna bransoletka, delikatna, naturalna, wygodna i ten malutki bursztyn sprawia że jest wyjątkowa. Dziękuję bardzo🥰
    AG
    Agnieszka wczoraj
  • Dziękuję za wysyłkę przed zadeklarowanym terminem, plakat świetny. Magdalena
    MA
    Magdalena wczoraj
  • Dziękuję za wykonanie pierścionka na zamówienie, jest piękny.
    JO
    Joanna wczoraj
  • Bardzo ładna, smartfon wchodzi na styk. Porządnie wykonana tylko jedna śrubka mocująca pasek odpadła, udało mi się ją wymienić. Może kupię jeszcze jedną...
    JO
    Joanna wczoraj
  • Świetny pierścionek, jestem zadowolona z zakupu 🤩
    JO
    Joanna wczoraj
  • Beret przeuroczy. Transakcja przebiegła bardzo sprawnie 👌
    MA
    Magdalena wczoraj
  • Świetny plećak-worek, pojemny i dobrze uszyty, polecam😊
    AN
    Aneta wczoraj
  • Przepiękne obrączki. Uwielbiam ❤️ Kontakt z projektantem i wysyłka bez zarzutu. Polecam serdecznie.
    AG
    Agata wczoraj
  • Piękny naszyjnik 😍
    JU
    Justyna wczoraj
  • Piękny, bardzo elegancki,udany zakup.
    BE
    Beata wczoraj
  • Opaska bardzo piękna, taka jak nosi pani Prezydentowa. Zamówienie doszło na czas! Jestem bardzo zadowolona.
    LU
    Lucyna wczoraj
  • ❤️ śliczne pierścionki ❤️
    Marika wczoraj
  • Piękny naszyjnik. Wszystko idealnie pasuje, a samo wykonanie bardzo dobre. Widać, że wszysko wykonane z dbałoscią i zaangażowaniem. Dziękuję. 👌
    JU
    Justyna wczoraj
  • Bardzo ładny delikatny pierścionek, padujący do wszystkich stylizacji. Super 🫶👌
    JO
    Joanna wczoraj
  • Spinki i gumki śliczne, bardzo szybka dostawa, jestem zadowolona i polecam zakupy w tej firmie! Pozdrawiam Anka
    AN
    Anna w tym tygodniu
  • Bardzo szybka wysyłka. Kolczyki są cudowne.
    Ewelina w tym tygodniu
  • Super
    Rafał w tym tygodniu
  • Piękna bluzka!!! Polecam ! I na pewno powrócę po kolejną😊🍀
    Katarzyna w tym tygodniu
  • Zobacz wszystkie