Polskie marki - handmade, który pokochasz

Warsztaty
Bestsellery
  • Fiorki
    Fiorki
    179,00
  • FIG the BRA
    FIG the BRA
    199,00
  • Olivka Warsaw
    Olivka Warsaw
    190,00
  • ZNA
    ZNA
    490,00
  • MARIAELA
    MARIAELA
    423,00
  • Glina & Lina
    Glina & Lina
    39,00
  • Australia Luxe
    Australia Luxe
    688,00
  • Fiorki
    Fiorki
    189,00
Napisali o nas
Pakamera reklama
Opinie o Pakamera.pl (53 460)
Klienci kochają Pakamerę za to, że można tu znaleźć rzeczy hand made nigdzie indziej niedostępne - wyjątkowe, robione z sercem przez polskich projektantów. Często piszecie, że produkty na żywo wyglądają jeszcze piękniej niż na zdjęciach i że każdy z nich ma swój własny, niepowtarzalny charakter. Doceniacie też spokój podczas zakupów i to, że paczki docierają szybko i bez niespodzianek. Dziękujemy, że jesteście z nami - Wasze opinie to dla nas największa nagroda!
Wszystkie opinie są potwierdzone zakupem
  • ❤️ śliczne pierścionki ❤️
    Marika dzisiaj
  • Piękny naszyjnik. Wszystko idealnie pasuje, a samo wykonanie bardzo dobre. Widać, że wszysko wykonane z dbałoscią i zaangażowaniem. Dziękuję. 👌
    JU
    Justyna dzisiaj
  • Bardzo ładny delikatny pierścionek, padujący do wszystkich stylizacji. Super 🫶👌
    JO
    Joanna dzisiaj
  • Spinki i gumki śliczne, bardzo szybka dostawa, jestem zadowolona i polecam zakupy w tej firmie! Pozdrawiam Anka
    AN
    Anna wczoraj
  • Bardzo szybka wysyłka. Kolczyki są cudowne.
    Ewelina wczoraj
  • Super
    Rafał wczoraj
  • Piękna bluzka!!! Polecam ! I na pewno powrócę po kolejną😊🍀
    Katarzyna wczoraj
  • Cudowne ❤️
    JO
    Joanna wczoraj
  • ❤️😍🤩👍gesty mówią wszystko
    Anna wczoraj
  • Wspaniałe krzesła! Doskonale zabezpieczone i bardzo szybka wysyłka ❤️❤️❤️
    WI
    Wioletta wczoraj
  • Bardzo ładna bransoletka
    EW
    Ewa wczoraj
  • super wykonane, drewniana, podświetlana girlanda z imieniem dziecka daje prześliczny efekt! szybka przesyłka, super zapakowane, idealnie na prezent 😊
    JU
    Julia wczoraj
  • Jakość przewyższyła moje oczekiwania. Jestem bardzo zadowolona. Album jest wykonany perfekcyjnie .
    EW
    Ewa wczoraj
  • Śliczna i delikatna. A ja bardzo lubię mleczny bursztyn. Polecam!
    Katarzyna wczoraj
  • Jest przepiękna 🤩🤩🤩 i przyszła pięknie zapakowana. Polecam 👌
    Magdalena wczoraj
  • Bardzo ładne i wygodne. Dziękuję. Myślę już o kolejnych takich 😊
    EW
    Ewa wczoraj
  • Pięknie wygląda na palcu, subtelny i elegancki. Polecam.
    IW
    Iwona wczoraj
  • Zakupy udane, wszystko sprawnie i szybka dostawa.
    DA
    Danuta wczoraj
  • Wyobraźcie sobie lipcowy skwar, który przypomina saharyjski upał... Rośliny więdną, owady nie latają, ptaki szukają cienia, spękana ziemia prosi o krople deszczu. Taka właśnie jest ta doniczka- niczym saharyjski piasek- popękana, nierówna, jakby oblepiona piaskiem. Gdy posadzicie w niej roślinkę( polecam kaktusa), stanie się symbolem życia, które przetrwa w niekorzystnych warunkach. Doniczka jest przepiękna w swej prostocie , niedoskonałości i spękania tylko podkreślają jej charakter. Naprawdę piękna rzecz, jestem zachwycona.!
    DO
    Dorota wczoraj
  • Przepiękne, starannie wykonane rękodzieło. W rzeczywistości piękniejsze niż na zdjęcou tutaj😊❤️
    JU
    Justyna wczoraj
  • Zobacz wszystkie