Polskie marki - handmade, który pokochasz

Warsztaty
Bestsellery
  • Fiorki
    Fiorki
    179,00
  • FIG the BRA
    FIG the BRA
    199,00
  • Olivka Warsaw
    Olivka Warsaw
    190,00
  • ZNA
    ZNA
    490,00
  • MARIAELA
    MARIAELA
    423,00
  • Glina & Lina
    Glina & Lina
    39,00
  • Australia Luxe
    Australia Luxe
    688,00
  • Fiorki
    Fiorki
    189,00
Napisali o nas
Pakamera reklama
Opinie o Pakamera.pl (53 411)
Klienci kochają Pakamerę za to, że można tu znaleźć rzeczy hand made nigdzie indziej niedostępne - wyjątkowe, robione z sercem przez polskich projektantów. Często piszecie, że produkty na żywo wyglądają jeszcze piękniej niż na zdjęciach i że każdy z nich ma swój własny, niepowtarzalny charakter. Doceniacie też spokój podczas zakupów i to, że paczki docierają szybko i bez niespodzianek. Dziękujemy, że jesteście z nami - Wasze opinie to dla nas największa nagroda!
Wszystkie opinie są potwierdzone zakupem
  • Śliczny top, dobry gatunkowo za rozsądną cenę. Polecam
    DO
    Dorota dzisiaj
  • Bardzo ładne, trafiony prezent 👍
    ES
    Estera dzisiaj
  • Wszystko szybko sprawnie a produkt bardzo ładny,👍
    AG
    Agnieszka dzisiaj
  • Najlepszą reklamą jest powracający klient... Piękna biżuteria, wykonana z dbałością o szczegóły❤️idealna dla siebie i na prezent😎polecam z całego serca
    MA
    Małgorzata dzisiaj
  • Co Jestem bardzo zadowolona!
    KA
    Katarzyna dzisiaj
  • Bardzo udany samoprezent. Kolczyki są bardzo ładne. Dziękuję❤️
    MI
    Mirosława dzisiaj
  • Przepięknie się prezentowała, a w upalny dzień chrztu dziecko się nie przegrzało, bo jest wykonana z miłej bawełny. Polecam serdecznie. Pani, która je ręcznie haftuje wykonała ją ekspresowo i mimo późnego zamówienia zdążyła spokojnie dotrzeć przed chrztem. Gdybym miała kiedyś jeszcze taką zamawiać, postarałabym się wcześniej, bo można jeszcze wybrać dodatkowy haft, jak również piękny pasujący okapnik na gromnicę. I tak było pięknie, dziękujemy ❤️
    KA
    Katarzyna dzisiaj
  • Kubek jest pięknie wykonany. Wysyłka była super szybka, a kubek był bardzo dobrze zabezpieczony.
    AN
    Anna wczoraj
  • Piękna ozdoba, na żywo jeszcze ładniejsza niż na zdjęciu, wykonana z dbałością o szczegóły. Bardzo szybka wysyłka. Polecam👍
    Agnieszka wczoraj
  • Produkty przepiękne. Jestem bardzo zadowolona ❤️
    MA
    Marta wczoraj
  • Rzadko się zdarza, żeby przedmioty prezentowały się ładniej niż na zdjęciach. A w przypadku zakupionych toreb tak właśnie się stało. Nie mogłam się zdecydować, która ładniejsza więc kupiłam obie. Ich unikalna, niebanalna "ikonografia", przygaszona, ze smakiem dobrana chromatyka, solidne wykonanie, no i to poczucie, że są jedyne takie na świecie a nie produkowane na masę, sprawiły, że poczułam się jak królewna. W świecie torebek jamniczków, z cekinami, ćwiekami, imitacjami skór węża lubo krokodyla - w końcu jakieś estetyczne wytchnienie. Dziękuję projektantce za Jej wyobraźnię i będę się z nimi obnosić po królewsku❤️.
    MO
    Monika wczoraj
  • Jest cudowny, pieknie wykonany🥰
    ZO
    Zosia wczoraj
  • Wzorowo😊
    MA
    Maciej wczoraj
  • Torba super 🥰
    MA
    Maria wczoraj
  • Naszyjnik jest bardzo stylowy. Pasuje mi do wielu kreacji. Dobra cena i porządne wykonanie.
    Anna wczoraj
  • Cudowny 😍😍😍
    BE
    Beata wczoraj
  • Polecam 100%😊😊😊
    MO
    Monika wczoraj
  • PIĘKNA I CIEKAWA TOREBKA❤️
    Ewa wczoraj
  • Polecam,produkt pięknie wykonany👍
    IZ
    Izabela wczoraj
  • Bardzo dziękuję 🥰 wszystko dotarło w całości , świetnie i przepięknie zapakowane. Szklanki cudne. Obsługa bardzo miła i pomocna. Polecam
    Agnieszka wczoraj
  • Zobacz wszystkie