Polskie marki - handmade, który pokochasz

Warsztaty
Bestsellery
  • Fiorki
    Fiorki
    179,00
  • FIG the BRA
    FIG the BRA
    199,00
  • Olivka Warsaw
    Olivka Warsaw
    190,00
  • ZNA
    ZNA
    490,00
  • MARIAELA
    MARIAELA
    423,00
  • Glina & Lina
    Glina & Lina
    39,00
  • Australia Luxe
    Australia Luxe
    688,00
  • Fiorki
    Fiorki
    189,00
Napisali o nas
Pakamera reklama
Opinie o Pakamera.pl (53 396)
Klienci kochają Pakamerę za to, że można tu znaleźć rzeczy hand made nigdzie indziej niedostępne - wyjątkowe, robione z sercem przez polskich projektantów. Często piszecie, że produkty na żywo wyglądają jeszcze piękniej niż na zdjęciach i że każdy z nich ma swój własny, niepowtarzalny charakter. Doceniacie też spokój podczas zakupów i to, że paczki docierają szybko i bez niespodzianek. Dziękujemy, że jesteście z nami - Wasze opinie to dla nas największa nagroda!
Wszystkie opinie są potwierdzone zakupem
  • Cudowny 😍😍😍
    BE
    Beata dzisiaj
  • Polecam 100%😊😊😊
    MO
    Monika dzisiaj
  • PIĘKNA I CIEKAWA TOREBKA❤️
    Ewa dzisiaj
  • Polecam,produkt pięknie wykonany👍
    IZ
    Izabela dzisiaj
  • Bardzo dziękuję 🥰 wszystko dotarło w całości , świetnie i przepięknie zapakowane. Szklanki cudne. Obsługa bardzo miła i pomocna. Polecam
    Agnieszka dzisiaj
  • jak zawsze, piekne wykonanie i 300% zadowolenia 😊 BARDZO DZIEKUJE!❤️
    EL
    Ela dzisiaj
  • Piękny.
    MA
    Magdalena dzisiaj
  • ❤️właśnie do mnie dotarł,jest śliczny, mam nadzieję że będzie mi dlugo służył bo to prezent z okazji rocznicy,kolorowy i bardzo delikatny,w sam raz na lato Bardzo dziękuję, serdecznie pozdrawiam. Aldona Lechowicz 🤩
    AL
    Aldona dzisiaj
  • Zakup trafiony, zgodny z ofertą.Naszyjnik starannie wykonany, ładny.
    Marcin dzisiaj
  • Nausznica śliczna, solenizantka bardzo zadowolona. Oksydowany wzór piękny 🤩
    HE
    Henryka dzisiaj
  • Kolczyki super, starannie wykonane. Dziękuję 😊
    SY
    Sylwia dzisiaj
  • ❤️🥰 Cóż mogę więcej dodać, prawdziwe cudo. I mój wymarzony największy skarb. Dziękuję za spełnienie marzenia.
    ZU
    Zuzanna dzisiaj
  • Piękne to bardzo❤️
    Patrycja dzisiaj
  • Przepiękne bukiety, cudne kolory, bardzo starannie wykonane. Szczerze polecam ❤️
    KA
    Katarzyna dzisiaj
  • fajnie, komunikatywnie i przed czasem (prosiłam). zakup ładny. polecam
    KA
    Katarzyna dzisiaj
  • Fantastycznie wykonana kartka ślubna, kartka 3D. Estetycznie,zgodnie z moimi wskazówkami. Również przesyłka z tą ważną dla mnie Rzeczą przyszła w stanie idealnym. Polecam i jeszcze raz dziękuję 👍
    JO
    Joanna dzisiaj
  • ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Cudo!
    KA
    Karina wczoraj
  • ❤️Przecudna bransoletka! Spełnia moje wszystkie oczekiwania. Lekka i wyrazista, na każdą okazję. Więc... musiałam kupić jeszcze kolczyki. Uwielbiam byrsztyn i ten jest bardzo piękny - radosny!
    Katarzyna wczoraj
  • Piękny wianek, efektowny i skromny jednocześnie, w punkt 👌 Nie jest go ani za dużo ani za mało, ma równomierny rozkład kwiatów podobnej wielkości na całej jego długości nie stwarzając przy tym dysproporcji, wygląda jak ze świeżych kwiatów, idealny na ślub 🏆 Cieszę się że znalazłam go po długim okresie poszukiwań. Idealnie pasuje do mojej koronkowej sukienki boho. Dopełnia całą stylizację wpasowując się w naturalny i romantyczny styl 🫶
    Natalia wczoraj
  • Córka zachwycona
    Magdalena w tym tygodniu
  • Zobacz wszystkie