Polskie marki - handmade, który pokochasz

Warsztaty
Bestsellery
  • Fiorki
    Fiorki
    179,00
  • FIG the BRA
    FIG the BRA
    199,00
  • Olivka Warsaw
    Olivka Warsaw
    190,00
  • ZNA
    ZNA
    490,00
  • MARIAELA
    MARIAELA
    423,00
  • Glina & Lina
    Glina & Lina
    39,00
  • Australia Luxe
    Australia Luxe
    688,00
  • Fiorki
    Fiorki
    189,00
Napisali o nas
Pakamera reklama
Opinie o Pakamera.pl (53 495)
Klienci kochają Pakamerę za to, że można tu znaleźć rzeczy hand made nigdzie indziej niedostępne - wyjątkowe, robione z sercem przez polskich projektantów. Często piszecie, że produkty na żywo wyglądają jeszcze piękniej niż na zdjęciach i że każdy z nich ma swój własny, niepowtarzalny charakter. Doceniacie też spokój podczas zakupów i to, że paczki docierają szybko i bez niespodzianek. Dziękujemy, że jesteście z nami - Wasze opinie to dla nas największa nagroda!
Wszystkie opinie są potwierdzone zakupem
  • Piękny, bardzo ładny kamyk.Polecam.
    BA
    Barbara wczoraj
  • Uroczy, subtelny pierścionek z perełką w koronie. Dziękuję ❤️
    GR
    Grażyna wczoraj
  • 🥰 prześliczna apaszki warta swojej ceny
    IZ
    Iza wczoraj
  • Przepiękna mydelniczka, idealny kształt i rozmiar, ładne, żywe kolory i urocze roślinne zdobienie. Przesyłka była doskonale zabezpieczona - nic nie mogło się stać w transporcie. Mydelniczka była pięknie zapakowana, jak prezent 😊W każdym szczególe znać rękę artysty. Jeśli szukacie unikatowych, praktycznych przedmiotów z których bije wrażliwość na piękno natury, to gorąco polecam.
    MA
    Magdalena wczoraj
  • Piękna filiżanka, dobrze zapakowana i błyskawicznie wysłana.
    ED
    Edyta wczoraj
  • Wisior piękny. A przyspieszenie dostawy zawdzięczam szybkiej reakcji Nadawcy.
    AN
    Anna wczoraj
  • ❤️ polecam super kolczyki😍
    Agnieszka wczoraj
  • Broszki bardzo ładnie wykonane, dobrze zapakowane. Polecam!
    MA
    Maria wczoraj
  • Uwielbiam chryzoprazy🤩🤩🤩. Jak zobaczyłam ten naszyjnik od razu się w nim zakochałam. Spełnił moje oczekiwania. Paczka przyszła bardzo szybko, starannie zapakowana. Obiecuję traktować go z miłością. Dziękuję artyście za jego starania .❤️.
    ST
    Stella wczoraj
  • Szybka realizacja,pierścionek piękny.❤️
    KA
    Katarzyna wczoraj
  • Dziękuję. Piękne dzieła sztuki❤️
    BE
    Beata wczoraj
  • Białe kolczyki z masy perłowej, prześliczne , czysta biel , idealne , takie jak chciałam i bardzo lubię je nosić .
    WI
    Wioletta wczoraj
  • Bransoletka śliczna, dziękuję
    Renata wczoraj
  • ❤️❤️❤️ Piękny!!!
    AG
    Agnieszka wczoraj
  • Poduszka jest piękna! Wykonana z najwyższą starannością - z szacunkiem dla szlachetnego materiału i klienta. Jestem bardzo zadowolona, bo dodatkowo idealnie pasuje do wystroju mojej sypialni. Szybka, bezproblemowa wysyłka. Dziękuję i polecam!❤️
    AN
    Aneta wczoraj
  • Piękne produkty, fantastyczny kontakt ze sprzedawcą, z całego serca polecam 🥰👌
    LE
    Leokadia wczoraj
  • Wspaniała kurtka 😍Jestem nią zachwycona.
    KA
    Katarzyna wczoraj
  • Jestem zadowolona z zakupów ,polecam👍
    Magdalena w tym tygodniu
  • Piękna bransoletka, delikatna, naturalna, wygodna i ten malutki bursztyn sprawia że jest wyjątkowa. Dziękuję bardzo🥰
    AG
    Agnieszka w tym tygodniu
  • Dziękuję za wysyłkę przed zadeklarowanym terminem, plakat świetny. Magdalena
    MA
    Magdalena w tym tygodniu
  • Zobacz wszystkie